گزارش و گزارشگران ویژه !!!

در جهت نهادینه کردن طرح هدفمند (!) کردن یارانه ها (به سمت جیب آغایان) کم کم  رسانه ملی (!) اقدام به فرهنگ سازی در این زمینه کرده !!! 

گزارشگر می ره سراغ ملت همیشه در صحنه اتفاقا همه ماشین دار هستند و اتفاقا ماشین هاشون هم کولر دار هست اما در جهت عدم مصرف سوخت و آلوده نکردن هوا سوار اتوبوس میشن و از آزادی می رن راه آهن یا از انقلاب میرن اُزگل !!!

می خوایم چند نمونه از برنامه های بعدی که قراره در آینده نزدیک پخش بشه رو از الان براتون رووووشن کنیم ؛ برید حال کنید ... :دی

گزارش ویژه ک . ن معروف از پاریس ... اغلب مردم پاریس از قیمت بالای برق کلافه شدند و اصلا در روز 1 ساعت بیشتر برق روشن نمی کنند و کم کم دارند سعی می کنند از شمع به جای برق استفاده کنند !!!

گزارش ویژه حـ . م  معروف از رُم ... مردم ایتالیا به دلیل قیمت بالای بنزین اصلا ماشین بیرون نمی آرن ، دارند سعی می کنن مثل ونیز آب تو کوچه خیابون هاشون راه بندازن که بتوانند از قایق جهت رفت و آمد استفاده کنند !!!

حکایت نوشت :دو پیر مرد بر سر مناره ای در شهری (شهر مورد نظر سانسور شد !!!) لواط میکردند . پس از فراغت مشغول تماشای شهر بودند که یکی به دیگری گفت : این شهر ما عجب ویران است! دیگری جواب داد : شهری که پیران با برکتش من و تو باشیم ، آبادتر از این نمیشود ... (عبید زاکانی)

کیانوشت :  امشب دلم یک غریبه می خواهد که اصلا مرا نشناسد !!!

که وقتی شروع کردم به حرف زدن سر و ته داستانم را خودم انتخاب کنم !!!

که نخواهم بگویم یادت هست چند ماه پیش؟ نه او مرا بشناسد نه من او را !!!

ش.ن :

روح من

سر تا ته اتاق را می گرید

جدایی ناگزیر بود ...

اما آنچه از آن گزیر نیست

لحظاتی است

از پریشانی تا فراموشی ...

زمان خدمتگزار خوبی است !!!

(خاطره حجازی)

 

پ.ن : بعضی ها شخصیت دوست داشتنی دارند و همیشه بزرگ و قابل احترام هستند ...   ناصر حجازی از این مدل آدم هاست ... از صمیم قلب آرزو میکنم که سلامتیش رو به دست بیاره 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 36 بازدید
خودمم

اسم شهر تابلو کجاست احتیاج به سانسور نداره[نیشخند] ناصر خان عشق !!

فرهاد

مطمئنی اینی که نوشتی کیانوشت خالصه؟

maahoor

چقدر من تو این نوشته از اول تا آخرش، حتی نوع حرص خوردنت باهات همزاد پنداری کردم...