هِی تو !!!

هِی تو !!!  ...  آررره خودِ خودِ تو !!! تویی که خدا رو به نام خودت و هم تیمی هات و رفقات سند زدی و همه رو محکوم به بی خدایی و بی دینی و بی بند وباری می کنی !!!

همین تویی که تا دیروز ظاهرت با باطنت یکی بود و سر تا پاتُ لجن گرفته بود اما الان برا خودت شدی ی پا مفسر و تحلیل گر دینی !!!

تا سیبیل هات یکذره در اومد و به محض اینکه ریش هات پُر پُشت شد ، پیرهنتُ انداختی رو شلوارت و شروع کردی به موعظه این و اون و خودتُ جانشین بلامنازع خدا و مثلا مسئول اجرای احکام الهی دیدی !!!

تا دو صفحه قرآن خوندی و "والضالین" رو با "ض" غلیظ ادا کردی به خودت اجازه دادی دیگرانُ بر اساس ظاهرشون مورد قضاوت قرار بدی !!!

سریع به این نتیجه رسیدی که اونیکه ناخن هاش لاک داره و موهاش بلونده و عینک دودی می زنه  انگل جامعه هست و خدا نشناسِ و  اصلا هِر و از بِر تشخیص نمی ده  اما تو به واسطه ادای "ض" غلیظ و بوی گلاب همراه با عرق تنت و اون انگشتر عقیقت خداشناسی !!!

نه دادش ، بنده شناس فقط و فقط خداست و ما خیلی هنر کنیم کلاهمونُ محکم بچسبیم که باد نبره نه اینکه به واسطه ی دوره تسبیح و دو صفحه دعا باد تو غَبغَب بندازیم و خودمون جزء 313 نفر بدونیم و طبقه هفتم بهشت رو از الان  قبضه کنیم و غیر خود رو مفسد فی الارض بنایم !!!

می دونی چیه ، آخه خیلی سختِ هر روز دعای عهد و زیارت عاشورا و تعقیبات مختلف و نماز جعفر طیار بخونی ولی خودتو گُم نکنی و مَنم مَنم نزنی !!!

همه در پیشگاه خدا برابرند مگر در تقوا که هیچ گاه معیار سنجشش ظاهر آدم ها نبوده و تنها ذات پاک الهی از باطن آدم ها خبر دارد و بَس!!!

اینجور آدم ها مثل کسایی هست که مدتها تلاش می کنند و انباری از آذوغه درست  می کنند ولی خیلی راحت در اثر اشتباهشون کبریتی داخل این انبار می اندازن و در عرض چند دقیقه کل زحمتشون دود هوا میشه و هیچی براشون جز غرور کاذب باقی نمی مونه  ...

 

ش.ن :

زاهد ظاهر پرست از حال ما آگاه نیست    در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

بر در میخانه رفتن کار یک رنگان بود        خودفروشان را به کوی می فروشان راه نیست

بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است    ور نه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست

 

پ.ن : این پست مخاطب خاص و اینها نداره بگیم که نگید نگفتی ، والا !!!


/ 8 نظر / 23 بازدید
حواترین

خبر نداری تازگیها چی شده ؟ اعلام شده خدا هم جانشین اینها در آسمانهاست !!!! فکر کن توهم اینا رو ... دیگه قرص لازم ندارند[خنده]

حوری

بله استاد شما درست می فرمایید[خرخون] ولی کیارش به گمونم غبغب اینجوری نوشته می شه نه اونجوری که تو نوشتی[نیشخند]

Ghazal

مخاطب خاص نداشت؟؟داشتااااااا![دست]

فـ ـرزاد کـ ـافـ ـه چـ ـی

آقا من هنوز به طور کامل وجود خداشو باور نکردم. این جماعت تسبیح به دست بوی گلاب بده ی با ریش ِ بی ریشه رو ول کن!

لیدی ماک

آقای کیا چقدر چقدر عصبانی هستید!!!!!‌ خواهشا کمی به خودتون مسلط باشید. تمام کسانی که اینطوری هستند مطمئن باشید خداوند درس خوبی بهشون می ده. فقط باید نشست و تماشا کرد و لذت برد!!!! . مطمئن باش کسی که در مورد بنده خدا اینطوری قضاوت می کنه به غیر خشم و غذاب خدا هیچ چیزی دیگری رو به دست نمی آره ! و خدا از اون بالا می کشتش پایین ! چطور که الان خیلی ها که لباس دین تنشون بود ذلیل شدند و بی آبرو

یکی مثل من

تکبیر !!! [نیشخند] ولی خدا وکیلی مخاطب خاص نداشت ؟!!! بگم ؟‌ بگم ؟!! [نیشخند]

شیطون بلا

سلام.رسیدن به خیر.انقذه بدم میاد میگن این پستمون مخاطب خاص داره.

باران

بابا کجایی؟؟؟ دلم برات تنگ شده ... [ناراحت]